Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света. Адеко търси да назначи за свой клиент: Техник производствен анализ
Основни задължения:
 Анализ на дефекти в производство – причини, корективни действия и документация   Валидация на тестови продукти
Нови техники за откриване на дефекти
Работа с измервателни инструменти
Основни изисквания:
 Средно професионално или висше техническо образование
 Разчитане на чертежи Английски на комуникативно ниво
 Компютърна грамотност – MC Office
 Възможност за работа на смени, включително и нощни
 Ние предлагаме:
 Много добро възнаграждение
 Възможност за кариерно развитие

 В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.